Prijava radova
DokumentDatum objavljivanja
Kabić Marija preuzmite ( .pdf )03.04.2015.
Dragodan Mariora preuzmite ( .pdf )03.04.2015.
GUCULJ SPERANCA preuzmite ( .pdf )07.04.2015.
Mesna zajednica Kuštilj preuzmite ( .pdf )08.04.2015.
UNIX DOO preuzmite ( .pdf )25.05.2015.
JP Varoš vodovod Gudurički put preuzmite ( .pdf )02.06.2015.
JP Varoš Vaska Pope preuzmite ( .pdf )02.06.2015.
Starčević Aleksandar preuzmite ( .pdf )04.06.2015
JP Varoš Vojvođanskih brigada preuzmite ( .pdf )15.06.2015
JP Varoš Sterijina preuzmite ( .pdf )15.06.2015.
JP Varoš Heroja Pinkija preuzmite ( .pdf )18.06.2015.
JP Varoš Svetozara Markovića preuzmite ( .pdf )18.06.2015.
JP Varoš Trg A Lukića preuzmite ( .pdf )18.06.2015.
UNI HOME preuzmite ( .pdf )30.06.2015.
Ljubiša Jovanović preuzmite ( .pdf )23.07.2015.
Fresenius medical care Srbija doo Vršac preuzmite ( .pdf )31.07.2015.
Olivera Sas preuzmite ( .pdf )05.08.2015.
Danijela Agatonović preuzmite ( .pdf )10.08.2015.
Ljubica Stojanović preuzmite ( .pdf )30.09.2015.
Ljiljana Rosselli preuzmite ( .pdf )01.10.2015.
Nenad Batalo preuzmite ( .pdf )28.10.2015.
Elektrovojvodina d.o.o Novi Sad preuzmite ( .pdf )28.10.2015.


Obaveštenje

DokumentDatum objavljivanja
Borivoj Milićev obaveštenje preuzmite ( .pdf )15.07.2015.
  • informator
  • banner_prenos
  • Registracija stambenih zajednica
  • Registracija stambenih zajednica
  • E uprava
  • Objedinjena procedura
  • FFS
  • banner_Uvid
  • LAP