Građevinske dozvole
DokumentDatum objavljivanja
Interton preuzmite ( .pdf )17.03.2015.
Mariora Dragodan preuzmite ( .pdf )24.03.2015.
Marija Kabić preuzmite ( .pdf )27.03.2015.
Speranca Guculj preuzmite ( .pdf )03.04.2015.
Doban Aleksandar i Doban Viora preuzmite ( .pdf )28.04.2015.
Makel Elektro preuzmite ( .pdf )28.04.2015.
Uni home preuzmite ( .pdf )28.04.2015.
Miodrag Petrović preuzmite ( .pdf )11.05.2015.
DOO „Uniks Plus" preuzmite ( .pdf )13.05.2015.
Borivoj Milićev preuzmite ( .pdf )22.05.2015.
Aleksandar Starčević preuzmite ( .pdf )01.06.2015.
Mesna zajednica Zagajica sportsko igralište preuzmite ( .pdf )11.06.2015.
Ivana Todosijević preuzmite ( .pdf )15.06.2015
Hiteam Vršac preuzmite ( .pdf )23.06.2015.
Ljiljana Jakšić preuzmite ( .pdf )24.06.2015.
JP Varoš nadgradnja sprata Dom vojske preuzmite ( .pdf )10.07.2015.
Nemanja Vukojević preuzmite ( .pdf )17.07.2015.
STILO MONT preuzmite ( .pdf )20.07.2015.
Gaudium doo Vršac preuzmite ( .pdf )28.07.2015.
Milunka Sas preuzmite ( .pdf )28.07.2015.
Danijela Agatonović preuzmite ( .pdf )31.07.2015.
PP Elan doo Izbište preuzmite ( .pdf )06.08.2015.
Zoran Boka Milojević preuzmite ( .pdf )07.08.2015.
Rade Kapelj preuzmite ( .pdf )10.08.2015.
Dragan Savić preuzmite ( .pdf )18.08.2015.
Aleksandar Ćirković preuzmite ( .pdf )04.09.2015.
Gradska biblioteka Vršac preuzmite ( .pdf )07.09.2015.
DOO Biro plus Vršac preuzmite ( .pdf )09.09.2015.
Doo Delfin vash Petrovaradin preuzmite ( .pdf )09.09.2015.
Panta Ćirka preuzmite ( .pdf )10.09.2015.
Ljiljana Rosselli preuzmite ( .pdf )16.09.2015.
Ljubica Stojanović preuzmite ( .pdf )17.09.2015.
Dragica Pavlov preuzmite ( .pdf )18.09.2015.
Branimir Živić preuzmite ( .pdf )18.09.2015.
Željko Petrović preuzmite ( .pdf )21.09.2015.
Milan Marović preuzmite ( .pdf )23.09.2015.
MZ Vlajkovac preuzmite ( .pdf )24.09.2015.
Ljiljana Rosselli preuzmite ( .pdf )25.09.2015.
Srđan Grčak preuzmite ( .pdf )25.09.2015.
MZ Parta sportsko igralište preuzmite ( .pdf )30.09.2015.
Dragan Pomorišac preuzmite ( .pdf )06.10.2015.
Milka Kaldaraš preuzmite ( .pdf )07.10.2015.
Opština Vršac - bazeni preuzmite ( .pdf )09.10.2015.
MZ Vatin preuzmite ( .pdf )15.10.2015.
Nenad Batalo preuzmite ( .pdf )15.10.2015.
Jozef Guga i Eleonara preuzmite ( .pdf )30.10.2015.
Aco Naumovski preuzmite ( .pdf )30.10.2015.
Marko Markov preuzmite ( .pdf )10.11.2015.
Energobalkan Beograd preuzmite ( .pdf )16.11.2015.
DOO. "BREG" Vršac preuzmite ( .pdf )17.11.2015.
Mesna zajednica Jablanka - kapela preuzmite ( .pdf )19.11.2015.
Lucu Đorđević preuzmite ( .pdf )10.12.2015.
KAZ 013 Vršac preuzmite ( .pdf )15.12.2015.
Dragan Savić preuzmite ( .pdf )15.12.2015.
Hemofarm ad Vršac preuzmite ( .pdf )17.12.2015.
LS Logicent DOO Vršac preuzmite ( .pdf )21.12.2015.
JKP "Drugi oktobar" Vršac preuzmite ( .pdf )23.12.2015.
Sonja Ćosić preuzmite ( .pdf )12.01.2016.


Zaključci o odbacivanju

DokumentDatum objavljivanja
Miodrag Petrović preuzmite ( .pdf )09.03.2015.
Mariora Dragodan preuzmite ( .pdf )09.03.2015.
Interton preuzmite ( .pdf )09.03.2015.
Marija Kabić preuzmite ( .pdf )09.03.2015.
Miodrag petrović preuzmite ( .pdf )14.04.2015.
Uni home preuzmite ( .pdf )15.04.2015.
Aleksandar Doban preuzmite ( .pdf )23.04.2015.
Petar Grubor preuzmite ( .pdf )27.04.2015.
Hiteam Vršac preuzmite ( .pdf )29.04.2015.
Uniks plus preuzmite ( .pdf )06.05.2015.
Hiteam Vršac preuzmite ( .pdf )01.06.2015.
Ivana Todosijević preuzmite03.06 2015
Stilo mont doo Vršac preuzmite ( .pdf )08.06.2015.
DUGA preuzmite ( .pdf )30.06.2015.
DOO "Uniks plus " Vršac preuzmite ( .pdf )03.07.2015.
Danijela Agatonović preuzmite ( .pdf )08.07.2015.
Nemanja Vukojević preuzmite ( .pdf )08.07.2015.
Željko Petrović preuzmite ( .pdf )07.08.2015.
Milka Kaldaraš preuzmite ( .pdf )18.09.2015.
Energobalkan preuzmite ( .pdf )29.10.2015.
DOO "RASING" Vršac preuzmite ( .pdf )9.12. 2015.
  • informator
  • banner_prenos
  • Registracija stambenih zajednica
  • Registracija stambenih zajednica
  • E uprava
  • Objedinjena procedura
  • FFS
  • banner_Uvid
  • LAP